Termometer Dixhital Infared 2 ne 1

4.500 L

Termometer  Dixhital Infared  2 ne 1 – St

PERSHKRIMI :

Termometer Dixhital per Matjen e shpejtë te temperaturës me një buton

Projektuar për të gjitha moshat

Rruan deri në 35 lexime të temperaturës ,mbylljes automatike për kursimin e energjisë

Matje infra të kuqe me saktësi të lartë, algoritëm inteligjent, alarm zanor për temperaturë të tepërt, ethe

Ky termometër mat temperaturën e trupit

Me ekran LCD të madh dhe të qartë, ju lejon të lexoni lehtësisht ditën dhe natën

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Termometer Dixhital Infared 2 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *