Ofertë!

Inhalatori FITCONN COMPRESSOR NEBULIZER

Çmimi origjinal qe: 4.500 L.Çmimi i tanishĂ«m Ă«shtĂ«: 3.500 L.

🌟 Prezantimi i inhalatorit FITCONN COMPRESSOR NEBULIZER! 🌟

E përkryer për të vegjlit tuaj, ky inhalator me piston pneumatik ofron dizajn inovativ, përdorim të lehtë dhe besueshmëri. Ideale për përdorim shtëpiak, vjen me një tub të gjatë për thithje të rehatshme.

Blije tani nĂ« https://kapeoferten.com ose me whatsapp nĂ« +355 69 25 80 586 dhe jepini familjes tuaj dhuratĂ«n e frymĂ«marrjes sĂ« lehtĂ«! 🐘🌬

Tek ne do të gjeni artikuj të shumtë me çmime fantastike.

Na ndiqni për oferta të tjera

#pajisjeaerosoli #aerosol #nebulizator #kompresor

#porosittani #porositonline #porosit #blionline #blejonline #produkteorigjinale #blej #origjinale #blejtani #shqiperi #shqiperia #porositonlinesigurt #tirane #porosite #fier

Informacion shtesë

Reviews

BĂ«huni i pari qĂ« shqyrton “Inhalatori FITCONN COMPRESSOR NEBULIZER”

Adresa juaj email s’do tĂ« bĂ«het publike. Fushat e domosdoshme janĂ« shĂ«nuar me njĂ« *