Ofertë!

Aparat Tensioni Elektronik Me Korent Dhe Bateri

Çmimi origjinal qe: 2.700 L.Çmimi i tanishëm është: 2.600 L.

Aparat Tensioni Elektronik Me Korent Dhe Bateri

PERSHKRMI:

Ky aparat perdoret me fishe dhe bateri për ta mbajtur ne korent qe të mase tensionin gjithmone sakte.
Ekran LCD, dhe nje game e gjere funksionesh.
Treguesi i rrahjeve te zemres.Memorie e ruajtur e matjeve te meparshme.
Mund ta lexoni lehtesisht rezultatin e matjes se tensionit.
I klasifikuar me note ? mbi mesatare ne shkallen e besushmerise.
Memorizon ne grup prej 4 persona, zone ( 99 memorie).
Tregon mesataren e 3 matjeve te fundit.
Tregues kur bateria eshte e shkarkuar.
Tregon daten/oren.Fiket automatikisht.
Perdoret me fishe android dhe bateri.
Perdoret me 4 bateri AAA.
Permasat: 110 mm x 105 mm x 50mm (L*W*H)

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Aparat Tensioni Elektronik Me Korent Dhe Bateri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *