Rulo & Gur Gua Sha

1.200 L

Rulo & Gur Gua Sha

PERSHKRIMI :

Linjat kundër plakjes, kundër rrudhave, lëkurë dhe shëndet më të mirë pa asnjë kimikate apo irritues.
Mbani elasticitetin e lëkurës suaj, nxisni qarkullimin dhe integroni energjinë natyrale.
Rulat e fytyrës janë bërë me rrëshirë 100% natyrale.
Ruloja e madhe është ideale për qafën, mjekrën, faqet dhe ballin, ndërsa më i vogli është perfekt për rreth syve, hundës dhe buzëve.
Roli nxit qarkullimin e gjakut, i cili mund të zvogëlojë ënjtjen dhe rrudhat.
Gua sha është i shkëlqyer për t’u përdorur në trupin tuaj dhe shumë e dobishme për lehtësimin e presionit, gjithmonë me një relaksues dhe humor të këndshëm.
Ndihmon për të lehtësuar tensionin e fytyrës dhe për të dekurajuar linjat e holla dhe rrudhat.

Specifikime:
Lloji: Rulo për fytyrën e tabelës Gua sha
Materiali: Rrëshirë natyrale
Ngjyra: Jeshile/ rozë/ lejla/ e bardhë/ e zezë
Madhësia: Siç tregohet
Paketa përfshin: 1* rulo për fytyrën + 1* gua sha

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Rulo & Gur Gua Sha”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *