Stol për femije kundra rreshqitjes

1.500 L

Stol për femije kundra rreshqitjes

PERSHKRIMI :

Stol per femije, ideal per tu ulur, me shkalle per ti ndihmuar ate per te arritur zonat e veshtira dhe te larta per ta siç eshte WC, krevati, etj.
Material prej plastike, ne ngjyra te ndryshme.
Ngjyra: roze
Permasat: 30x32x27cm

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Stol për femije kundra rreshqitjes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *