Rrethoreve për Bebe

3.500 L

Rrethore për Bebe

PERSHKRIMI :

Me bazament të qendrueshëm, përforcues anësorë, edhe për vogëlushët super të lëvizshëm
Mosha: 6 – 18 Muaj
Kapaciteti mbajtës: 18 kg
Me muzikë dhe lodra argëruese me ngjyra

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Rrethoreve për Bebe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *