Ofertë!

Nebulizator ajri dhe Kompresor

Çmimi origjinal qe: 4.000 L.Çmimi i tanishëm është: 3.500 L.

Kape oferten online
Nebulizator portativ ajri me cilësi të lartë, kompresor

Nebulizator portativ,
përdoret për terapitë me aerosol të astmës, alergjive dhe çrregullimeve të tjera të frymëmarrjes.
Është e pajisur me valvul me efikasitet të lartë pa vaj pa nevojë për lubrifikimi të përditshëm dhe është me zhurmë të ulët.
Është një produkt ideal për përdorim familjar dhe në njësi mjekësore.

Pse tē zgjedhim këtē produkt?
1. Pompë pistoni me efikasitet të lartë pa vaj
2. E vogël dhe e rrumbullakët, e lehtë për t'u mbajtur
3. Sasi e madhe e atomizuesit dhe grimcave të imta të atomizuara
4. Përdor filtrin polimer dhe filtron plotësisht ndotësit në ajër
5. Zhurmë e ulët, produkte të larta për mbrojtjen e mjedisit
6. Furnizime ideale për familjet dhe njësitë mjekësore
Nebulizator Ajri dhe, kompresor.
Porosite Online me whatsap ne +355 69 25 80 586.
Tek ne do te gjeni artikuj te shumte me cmime fantastike.
Na ndiqni per oferta te tjera

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Nebulizator ajri dhe Kompresor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *