Tripod Me Ndriçues Led per Foto Video 26 cm

3.500 L

Tripod Me Ndriçues Led per Foto/Video 26 cm

PERSHKRIMI:

Vjen bashke me trekembeshin me gjatesi te rregullueshme me makismumin deri ne 2.1 m

Ideale per te bere foto me ndriçimin qe ju deshironi

Mund te vendosni telefonin dhe beni foto e video te ndryshme, ne varesi te asaj çka ju nevojitet

Mbajtesi i telefonit eshte i pershtatshem per te gjithe llojet e smartfoneve. Mund te rregullohet 360 grade

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Tripod Me Ndriçues Led per Foto Video 26 cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *