Sexholino Per Femije Me 3 Nivele

10.000 L

Sexholino Per Femije Me 3 Nivele

PERSHKRIMI :

Safety car seat
Mbushje teper cilesore me dopjo shtrese
Perdorimi 0- 36 kg deri ne 12 vjec
Rripa sigurimi teper te bollshem dhe me disa nivele sigurie

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Sexholino Per Femije Me 3 Nivele”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *