Ofertë!

Llambe per thonj plus manikyr

Çmimi origjinal qe: 2.000 L.Çmimi i tanishëm është: 1.500 L.

Llambe per thonj plus manikyr

Nje oferte qe nuk refuzohet

Kontaktoni me ne dhe do te ngeleni te kenaqur.

Porosite Online ne messenger ose instagram.

Dergesa me poste kudo në Shqipëri,

Tek ne do te gjeni artikuj te shumte me cmime fantastike.

Na ndiqni per oferta te tjera

#porosittani #porositonline #porosit #blionline #blejonline #produkteorigjinale #blej #origjinale #blejtani #shqiperi #shqiperia #porositonlinesigurt #tirane #porosite #fier

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Llambe per thonj plus manikyr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *