Kitare per femije me Frozen

1.500 L

Kitare per femije me Frozen

Lodra keshillohet te perdoret nga femije mbi 3 vjeç.
Kitara eshte loder edukative, perveç argetimit mesohet me tingullin dhe menyra sesi luhet.
Femija mund te filloje te mesoje te ushtroje kitaren me ndihemen e prinderve.
Me personazhet vizatimore te Frozen, qe e ben akoma me te dashur si loder.

Material plastik I cilesise se larte, ngjyre blu.

Kategori:

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kitare per femije me Frozen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *