Karrige zyre me rrota

9.000 L

Karrige zyre me rrota, me krahë, strukturë plastike, tapiceri tekstili, blu, 55x49xH77.5-89 cm 29044-M

PERSHKRIMI :

Koleksioni i karrigeve me rrota SMART FURNITURE ofron thjeshtësi dhe ngjyra.
Këto karrige janë të dizenjuara me karakterisika të reja për të rritur produktivitetin tuaj. Lartësia e rregjistrueshme dhe bazamenti me pesë rrota e bëjnë këtë karrige të pa krahasueshme. Koleksioni i karrigeve SMART FURNITURE është zgjedhja më e mirë për komoditet në hapësirën tuaj. 

  • Nevojitet montim: Po
  • Gjerësia: 55 cm
  • Lartësia: 77.5-89 cm
  • Materiali i strukturës: Strukturë plastike
  • Materiali veshës: Tapiceri tekstili
  • Ngjyra: Blu
  • Thellësia: 49 cm

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Karrige zyre me rrota”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *