Garderoba me 2 Kukulla Per Femije

4.500 L

Garderoba me 2 Kukulla Per Femije

PERSHKRIMI:

Set bukurie për fëmijë me hije, lipgloss dhe buzëkuq.
Ato lahen lehtësisht me sapun dhe ujë, një set ideal bukurie për kontaktin e parë me kozmetikën.

Kategori:

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Garderoba me 2 Kukulla Per Femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *