Fishe Video Type-C Male To HDMI

1.000 L

Fishe Video Type-C Male To HDMI Auris

PERSHKRIM:

Lidhe dhe luaj në mënyrë sinkrone: bëje kabllon e përshtatësit të lidhet ndërmjet pajisjes suaj Type-C dhe projektorit / ekranit të portës HDMI
2. Ekran me definicion të lartë mund të mbështesë daljen me definicion të lartë prej 4K@60HZ dhe kuptueshmëria e mprehtësisë është katër herë më e qartë se 1080P
3. Për argëtim ose punë: ndryshimi i ekranit të vogël në ekranin e madh për luajtje video / shfaqje PPT / luaj lojë, përktheni funksionin kurdo që ju nevojitet
4. Përputhshmëri e gjerë: e përputhshme gjerësisht për telefonin / tabletët / fletoren / kompjuterin e tipit C dhe pajisje të tjera që mbështesin daljen e videos DP
5. Ju lutemi vini re: telefoni juaj mbështet daljen HDMI përpara se të mund ta përdorni këtë produkt.

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Fishe Video Type-C Male To HDMI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *