Doreza Boksi Per Femije King Sport

1.300 L

Doreza Boksi Per Femije King Sport

Dorezat e boksit per femije jane pajisjet me te mira per argetimin e femijes tuaj.

Mbushesi special zbut ne menyre te persosur goditjen, keshtu qe femija juaj do te jete i rehatshem dhe vete kundershtari i tij nga ana tjeter do te mbrohet nga pasojat e mundshme te goditjes.
Te prodhuara nga PVC me cilesi te larte, ato jane shume te qendrueshme.

Mbrotja maksimale e duarve te boksierit dhe kundershtarit te tij.
Pershtatje e rehatshme e dorezes ne dore.
Gjatesia e dorezes 25 cm

Kategori:

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Doreza Boksi Per Femije King Sport”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *