Set kuzhine me 19 cope me material druri dhe silikon

Set kuzhine me 19 cope me material druri dhe silikon

Enë kuzhine stil nordik, 19 komplete, thikë kuzhine + enë kuzhine një komplet
Materiali silikoni dhe i shëndetshëm, rezistencë ndaj temperaturës së lartë dhe nxehtësisë,

Kategori:

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Set kuzhine me 19 cope me material druri dhe silikon”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *