Ofertë!

Ring Light 26 cm dhe Tripod

Çmimi origjinal qe: 4.000 L.Çmimi i tanishëm është: 3.500 L.

Ring Light dhe Tripod FI

PERSHKRIMI :

Diameter 26 cm + 2m tripod

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Ring Light 26 cm dhe Tripod”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *