Ofertë!

Mbulesa velvet per krevat dopio

Çmimi origjinal qe: 6.400 L.Çmimi i tanishëm është: 3.200 L.

Mbulesa velvet per krevat dopio
Mbulese e  rëndë dhe cilësore per nje mbulim te plote te shtratit, vjen ne disa ngjyra,  bashke me këllëfet e jastëkut.
Material cilesor dhe i rehatshem.
Velvet i rende;
– nuk rreshket
– nuk rrudhoset
– freski dhe ndjesi luksi.
Posta falas ne Fier

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbulesa velvet per krevat dopio”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *