Lenovo Mouse

800 L

Lenovo M20 mini Optical Mouse

PERSHKRIMI:

Ndjeshmëria 1000 dpi
Kontroll i qetë dhe i saktë i kursorit
Lehtësia e konfigurimit
Thjesht Plug and Play
Në formë ambidextrous
Komod per tu perdorur

Kategori:

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Lenovo Mouse”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *