Ofertë!

Lares dyshemeje robotik.

Çmimi origjinal qe: 3.500 L.Çmimi i tanishëm është: 2.000 L.

Lares dyshemeje robotik.
Simulon fshirjen e dyshemesë me dorë, funksionon me shpejtësi të lartë, fshirësja e jashtme rrotulluese rrotullohet me shpejtësi të lartë dhe është efektive në frekuencë të lartë.
Motori nuk konsumon energji shtesë gjatë procesit të transmetimit, duke reduktuar dridhjet e panevojshme dhe duke arritur një leckë rrotulluese me zhurmë të ulët që imiton presionin e dorës.
Roboti me leckë mund të thithë flokët e rënë nga kafshët shtëpiake dhe të pastrojë gjurmët e pista.
Përshtatet me pastrimin e dyshemeve të ndryshme dhe ambienteve të shumta, në mënyrë që të pastroni me më shumë qetësi. Makina pastruese është e përshtatshme për dysheme të ndryshme, panele druri, mermer, pllaka etj.
Pastrim automatik, përplasje, rrotullim, zhurmë të ulët, shijoni një jetë të qetë. Sweeper aktivizon pastrimin automatik. Kjo parandalon drejtimin, zhurmën e ulët dhe nuk shqetëson jetën tuaj gjatë pastrimit.
Specifikime:
Materiali: plastikë ABS
Tensioni nominal: 3.7v
Kapaciteti i baterisë: 3000 mah
Koha e përdorimit: 5h
Koha e karikimit: 6 orë
Madhesia e tabeles:
Permasat : 25,5×25,5x 7cm
Paketa përfshin:
Fshesë me korrent të thatë dhe të lagësht, 1 copë
1 kabllo karikimi
shënim:
Ngjyrat mund të ndryshojnë pak për shkak të kalibrimit të ngjyrave të secilit monitor.
Ju lutemi lejoni një gabim të lehtë në matje për shkak të matjes manuale.
Porosite Online me Whatsapp ne +355 692580586.
Dergesa me poste kudo në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni.
Tek ne do te gjeni artikuj te shumte me cmime fantastike. Na ndiqni per oferta te tjera

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Lares dyshemeje robotik.”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *