Dyshek me ujë për argëtimin e fëmijëve

1.000 L

Dyshek me ujë për argëtimin e fëmijëve

PERSHKRIMI :

Dyshek me ujë për argëtimin e fëmijëve është një zgjidhje fantastike për të krijuar një ambient argëtues dhe tërheqës për fëmijët.

Kjo mund të jetë një zgjidhje e shkëlqyer për ta vendosur në kopshtin ose oborrin tuaj.
Një ide fantastike për festat e fëmijëve ose për organizimin e aktiviteteve të kopshtit apo shkolles për fëmijët.
Dyshet me ujë janë një mjet i argëtimit të përkryer për fëmijët dhe do të ndihmojë në përmirësimin e aftësive motorike dhe në zhvillimin e imagjinatës së tyre.

Formë: zemre
Përmasat: 69x65x8cm

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Dyshek me ujë për argëtimin e fëmijëve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *