Blender elektrik RAF

1.750 L

Blender elektrik RAF

Grini shpejt mishin dhe perimet në mënyrë të barabartë dhe të imët
Kokë thike 3 dimensionale 4 dimensionale
Kapacitet 2L i madh për të plotësuar nevojat e familjes
Mund të përdoret për ushqim për fëmijë
Lehtë për t’u pastruar

Kategori:

Informacion shtesë

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Blender elektrik RAF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *